Facebook Beta

Facebook Beta Windows Phone için

Bu Facebook Beta uygulamasında yeni özellikleri ilk deneyen siz olun

Facebook Beta , Microsoft'un Windows Phone için Facebook uygulamasının, kullanıcıların bir sonraki sürümde yer almak istedikleri yeni özelliklere erken erişebilmelerini sağlayan bir test sürümüdür. App indirmek ve kullanmak için ücretsiz ve mevcut ile yan yana çalıştırılabilir Windows Phone için Facebook Uygulamanın.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Harika tasarım
  • Facebook'un kilit ekranınızı özelleştirmesini sağlar
  • Hızlı çalışır
  • Canlı döşeme güncellemesini destekler
  • Ekranı başlatmak için Facebook sayfalarını sabitlemenizi sağlar

DEZAVANTAJLAR

  • Bildirimler şu anda iyi çalışmıyor
  • Sohbet özellikleri çok gelişmiş değil

Çok iyi
8

Facebook Beta , Microsoft'un Windows Phone için Facebook uygulamasının, kullanıcıların bir sonraki sürümde yer almak istedikleri yeni özelliklere erken erişebilmelerini sağlayan bir test sürümüdür. App indirmek ve kullanmak için ücretsiz ve mevcut ile yan yana çalıştırılabilir Windows Phone için Facebook Uygulamanın.

İOS ve Android'den ayıran özellikler

Sadece bir deneme sürümü olsa da, Facebook Beta, Facebook'a mesaj göndermenize, sohbet etmenize ve arkadaşlarınızın ne yazdığını takip etmenize izin veren birçok özellik barındırıyor.

Windows Phone için orijinal Facebook istemcisi gibi, durum güncellemeleri gönderebilir, mesajlara erişebilir, haber akışınızı kontrol edebilir, fotoğraf yükleyebilir, etkinliklere erişebilir, bildirimleri görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Facebook Beta, hizmeti resmi iOS ve Android sürümlerinden ayıran bazı özellikleri içerir. Örneğin, kilit ekranınızı Facebook albümlerinden çektiğiniz fotoğraflarla özelleştirebilir , uygulama çalışmadığında bile Facebook etkinliğinizi uyarmak için tost bildirimleri alabilirsiniz (bu özellik her zaman testlerimizde işe yaramadı). canlı döşeme güncellemelerini görün .

Standart istemcide bulunmayan Facebook Beta'nın diğer düzgün özellikleri, sayfaları / grupları başlangıç ​​ekranınıza ve son olarak da arkadaşlarınızdan hikayeleri paylaşma yeteneğine sahip olma becerisidir.

Facebook Beta'nın sohbet ve mesajlaşma özellikleri, iOS ve Android sürümlerinde olduğu kadar gelişmiş değildir. Hatasız bir şekilde, iletilere ses veya fotoğraf ekleyemez veya grup sohbetlerine yüklenen fotoğrafları göremezsiniz.

Tanıdık kullanıcı arayüzü

Facebook Beta, Windows Phone için mevcut Facebook uygulamasından biraz daha kolay. Kullanıcı arayüzü iOS ve Android sürümleri için çok daha yaygındır, bu yüzden eğer bunları biliyorsanız Facebook Beta'yı çok fazla rahatsız etmeden alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seçenekler menüsü ve sohbet pencereleri ekranın her iki tarafından dışarı doğru açılır; böylece hızlıca kaydırmanız gerekmez ve seçenek için avlanmak veya istediğiniz bağlantıya gitmek zorunda kalmazsınız.

Stil ve madde

Facebook Beta standart versiyondan çok daha modern ve şık görünüyor. Facebook uygulamasının diğer mobil sürümleri gibi görünse de, Windows Phone UI'nin 'düz' hissini koruyarak gözünüzü daha kolay hale getirir.

Uygulama, önceki sürümden daha hızlı yüklenecek gibi görünüyor ve artık Facebook Beta uygulamasını yeniden başlatırken o korkunç 'devam' ekranıyla karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Performans her ne kadar iyi görünüyor olsa da, Facebook Beta bir gelişmedir, dolayısıyla elbette bazı garip davranışlar göreceksiniz (patsy toast bildirimleri ve canlı karo güncellemesi örnekleridir).

Karar

Genel olarak, Facebook Beta, Microsoft'un (ve Facebook'un) Windows Phone için Facebook uygulamasını geliştirmesine yardımcı olacak kullanışlı bir araçtır. Tasarım göze daha kolay ve yeni özellikler gerçekten kullanışlı.

Microsoft, performans ve istikrar sorunlarının bir kısmını giderebilirse, bu bir gün mobil cihazlar için en iyi Facebook uygulaması olabilir.

En son sürüm, güncellenmiş tasarım, geliştirilmiş performans, video yükleme, ek diller için destek, mesaj desteği ve son ayrıntılar sayfasını içerir.

Değişiklikler

  • En son sürüm, güncellenmiş tasarım, geliştirilmiş performans, video yükleme, ek diller için destek, mesaj desteği ve son ayrıntılar sayfasını içerir.

windows-phone-7 için Sosyal ve İletişim en fazla indirilenler

Facebook Beta hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×